esmaspäev, 21. mai 2012

Peruu - Ica & Huacachina


Bussipilet Ica-sse sai võetud VIP. See tähendab nagu pildilgi näha tõsiselt mugavaid istmeid ja mõnusat olemist. Aga seda oli ka vaja sest sõit kestis 15 tundi.


Esimese asjana võtsime Icas suuna ühte veinikeldrisse (Bodega-ks kutsuvad nad neid). Seal villitakse kohalikku Piscot. Samuti veine aga need ei ole sellised millega meie siin harjunud olema vaid rohkem magusad. Meile tehti kohe väike tuur, saime maitsta selle bodega toodangut. Giid oli degusteerimistega ilmselt juba pool päeva tegelenud, sest jutt tal jooksis :)






Edasi viis seesama takso meid Huacachinasse. See on väike oaas liivadüünides, päris muljetavaldav vaatepilt. Kuna endal ei tekkinud võimalust teha pilti kõrgemalt sisi lisan siia illustreerimiseks ühe netist võetud pildi.


Leidsime kiirelt öömaja ja sellega koos sai paketis ka bagisõidu ja sandboardingu (liivalaudamise).








Düünidesse suundusime selliste bagidega, kus ca 10 inimest pardal. Päris seff oli seal rallida mööda düüne. :)

















Mõnna.






Kes kuidas.






Kõrguste vahed olid ikka päris suured, pakun et suuremad ca 2-300 m.




pühapäev, 20. mai 2012

Peruu - uuesti tagasi Cuzcos

Dzunglist ära tulla oli isegi kahju. Sai kuidagi juba väga koduseks ja mõnusaks. Aga jah paraku 4 päeva oli see mis tellisime.
Tagasi Cuzcosse jõudes hakkasime kohe otsima kuidas ja kuhu edasi. Algne mõte oli et liigume vaikselt üle mägede, aga lõpuks tundus et see liikumine on jube vaevaline ja vbl isegi riskantne, ei pruugi õigeks ajaks tagasi jõuda, seepärast otusustasime, et liigume tagasi läbi Nasca Ica-sse ja vaatame ära need paigad mis tulles vahele jäid. Bussipilet Ica-sse soetatud, saime veel päevakese Cuszos veeta.
Juhuslikult leidsime ka ühe väga korraliku kohviku kus sai  korralikku kohvi ja mõnusat hommikueinet nautida. Linna peal oli parasjagu käimas taas mingisugune rongkäik/festival.

















Kui ma mingi hetk ära väsisin istusin lihtsalt katedrali seina vastu toetades maha ja objektiivi ette jäi hulgaliselt ringi jooksvaid lapsi.










Ei ta ei imetle tänavakive :) Taaskord jäin kaamera otsimisega hiljaks, aga noored ei häbene nagu grammivõrdki lihtsalt keset tänavat asja teha.


Peaks ju üsna kindel uks olema või kuidas :)


Sattusime jällegi sellele siseturule millest mõned postitused tagasi juttu oli.


Teeks suppi vms.??



Polnd päris kaua vahepeal õlletanud :) Maitses hästi